İçeriğe geç

Blogcasus yazılım

Casus Yazılım Nedir? Casus Yazılım Nasıl Anlaşılır?

Casus yazılımdan korunmak istiyorsanız teknolojiye hâkim olmanız gerekmektedir. Casus yazılım bir kişinin tüm verilerine erişebilir.

airpods

Apple Airpods Nasıl Kullanılır?  

Hızla gelişen teknoloji sayesinde kullanılmamaya kablolu kulaklıkların yerini Bluetooth kulaklıklar devralmakta. Ve bu kulaklıkların öncüsü Airpods ‘ tur.

kilo vermek

Kilo Vermek İçin Ne Yapmak Lazım?

İnsan vücudu hareket ister. Hiçbir eylemde bulunmayan insan için kilo almak kaçınılmaz olur. Vücut isteğine karşı çıkmak, çoğu sorunları beraberinde getirir.

erasmus

Erasmus Vizesi Nasıl Alınır?

Üniversitede okuyan pek çok öğrencinin merak ettiği konulardan bir tanesi de erasmus programı. Bu programa katılarak farklı ülkeleri görmek ister. 

hacker

Nasıl Hacker Olunur?

Hacker kelime manasında kesici kesen kimsedir, ama daha güzel bir anlamı var, soru sormayı seven ve araştırmacı bir kişiliğe sahip olan birey veya bireylerdir.

findeks kredi notu

Findeks Kredi Puanım Kırmızı, Kredi Çekebilir Miyim?

Parasal ihtiyacı bulunan vatandaşlar, çözümü banka kredisinde arar. Bankalardan kredi çekmek, bazen çok zorlu olmaktadır.

Çernobil Faciası

Çernobil Faciası’na Tanık Olmuş Bir Emekli Asker ile Söyleşi

Dünyadaki en büyük nükleer facialardan biri olan Çernobil Faciası na en yakından şahit olmuş ve yaşamış biri olan Dmitriy ile sohbet tadında röportajımız.

metaverse

Metaverse Nedir? Yeni Dijital Dünyaya Giriş

Metaverse, kullanıcıların paylaşılan bir sanal alan oluşturmasına ve deneyimlemesine olanak tanıyan heyecan verici bir projedir.

Sayfalar: 1 2 3 4