İçeriğe geç

Blogdrone kullanım alanları

Drone Kullanım Alanları Nelerdir?

Drone, günümüzde artık pek çok alanda kullanılmaktadır. Son yıllarda çok daha popüler hale gelen drone’lar, drone kullanım alanları.

karekod

KAREKOD (QR) NEDİR?  

Karekodun kullanım amacı, tıbbi ürünler üzerinde yer almasını sağlamak olarak; ilk kez ilaç sektöründe kullanılmıştır. Karekod (QR) Nedir? 

çekim yasası

Çekim Yasası İle İstediğiniz Her Şeye Ulaşın!

 Hepimizin hayatı boyunca hayal ettiği şeyler olur. Hayallerimizin gerçek olması noktasında çoğu zaman umutsuz ve negatif düşünürüz.

gözde uçuşan cisimler

Gözde Uçuşan Cisimler Nedir? Neden Olur? 

Yüzer nokta olarak da bilinen gözde uçuşan cisimler, görüş alanınıza giren küçük noktalardır. Rahatsız edici olsalar da, gözde uçuşan cisimler size acı vermez.

mandala

Mandala Nedir? Mandala Ne Zaman Ortaya Çıktı?

Mandalanın ortaya çıkışı, net olmasa da birçok kaynakta 40 bin yıl öncesine dayandığı söylenir. Mandala çiziminin ilk örnekleri, Hindistan’da çıkmıştır.

marka tescili

Marka Tescili Nedir? Marka Tescil Başvurusu Nasıl Yapılır?

Markanın size ait olduğunu ve bu markanın tüm sorumlulukları ile haklarını almak için markayı tescil ettirmek gerekir. Marka tescili başvurusu nasıl yapılır?

Frontend Developer

Frontend Developer Nasıl Olunur?

 Frontend developer olmak dışardan bakıldığında zor bir meslek gibi görünse de aslında izlenecek birkaç adımla rahatlıkla ulaşılabilecek bir meslek grubudur.

Türkiye’deki TRT Vergisi ve Avrupa’daki Örnekleri 

Türkiye’deki TRT Vergisi ve Avrupa’daki Örnekleri

Türkiye’de elektrik faturalarına yansıyan TRT vergisinin, kısacası TV vergisinin nasıl bir vergi olduğuyla alakalıdır.

Sayfalar: 1 2 3 4