İçeriğe geç

Evde Kalıcı Saç Düzleştirme İşlemi

Evde kalıcı saç düzleştirme işlemi yapmak çok kolay. Doğru ürünler ve uygulama yöntemi ile artık kuaförlere yüksek miktarlarda para vermenize gerek yok.

Evde Protez Tırnak Yapımı

Güzellik merkezlerine tırnaklarınız için uçuk miktarlar vermekten bıktınız mı? Evde tırnak yapımı uygun fiyatlı ürünler ile mümkün.

botoks

Botoks Nedir? Botoks Nasıl Yapılır?

Genç görünmek birçok kişinin hayal ettiği bir durumdur. Ancak yaşın ilerlemesi ile birlikte ciltte kırışıklıklar meydana gelir.Sizde Botoks Nedir? Nasıl Yapılır? makalemizi inceleyebilirsiniz.

retinol

Retinol İle Yepyeni Bir Cilde Kavuşmak Mümkün Mü?

A vitamini cilt dostu vitaminlerin arasında gelir. Yağ fonksiyonlarını dengeleyen vitamin A, kolajen üretimini de destekler ve cildin daha sağlıklı görünür.

kakao yağı

Çatlaklar İçin Kakao Yağı/ Kakao Yağının Faydaları Nelerdir? 

Kakao yağı özellikle hamilelik döneminde oluşan çatlaklar için ya da selülit, varis gibi sorunların yarattığı çatlaklar için oldukça faydalıdır.

bişektomi

Bişektomi Nedir? Nasıl Yapılır? 

Modernleşen günümüzde erkek ya da kadın, kendini daha genç ve güzel görmek isteyen kişiler estetik operasyonlara başvururlar. Bişektomi bunlardan biridir.

Jawline Uygulaması ile Hollywood Çenesi

Jawline Uygulaması ile Hollywood Çenesi

Kadınların güzelliklerine olan düşkünlüğü bir gerçektir. Özellikle yüz güzelliği için. Jawline kadınların estetik operasyonlara başvurdukları operasyondur.