İçeriğe geç
amerika

Amerika’da Yaşam (Maaş-Kültür-Vergiler-Yaşam Maliyeti)

Amerika, gerek tarihi yapısı, gerek coğrafi konumu gerekse kurulma hikâyesiyle tarihin tozlu sayfalarında yer edinen bir devlet olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dünyanın En Soğuk Şehri Yakutsk

Yakutsk günümüzde Rusya’da kan dondurucu soğukluğuyla yaşam mücadelesi veren 2012 verilerine göre 282.419 kişilik nüfusu barındırmaktadır. Buzul Şehir Yakutsk

Rusya Vizesi Nasıl Alınır?

Rusya vizesi, başka ülkelerden Rusya’ya giriş için alınan bir vizedir. Rusya ülkesine ülkemizden vizesiz giriş kabul etmemektedir. Rusya vizesi nasıl alınır? makalesini okuyor olacaksınız.

Kanada da Yaşam (Maaş- Yaşam Maliyeti) 

Kanada kültürel açıdan çok zengin bir ülke olmakla birlikte farklı olarak birçok güzelliklere de sahiptir. Yaşam standartları sayesinde yaşanılası bir ülkedir.

Dünyanın En Uzun Savunma Duvarı Çin Seddi

Dünyanın en uzun savunma duvarı olarak kabul edilen ve tarih kitaplarında oldukça yer alan Çin Seddi , Çin’in Kuzeybatısında yer almaktadır.

Kanada’da Yüksek Lisans Yapmak

Kanada’da yüksek lisans yapmak şartlarından en önemlisi bir önceki eğitimizdeki not ortalamanızın yeterliliğidir. Lisans min. 3.00 ortalama ile tamamlanmalı.

En Mutlu Ülkeler Sıralaması – En Mutlu 10 Ülke 

Her iki yılda bir yapılan anketler ile en mutlu ülkeler belirleniyor. 2021 yılında yapılan anketlere göre ortaya çıkan listede en mutlu ülkeler belirlendi.

Exit mobile version