İçeriğe geç

Udemy ile Para Kazanmak-Ayda 2000 TL

Udemy ile para kazanmak
Udemy ile para kazanmak

Udemy bütün dünyaya eğitim amaçlı oluşturulmuştur. Kişilerin eksik olduğu Eğitim konularında çalışmalar yaparak ve uzman içerikli projelerin yapıldığı, üst düzeyde eğitmenlerin olduğu bir eğitim öğretim kanalıdır. Sizde Udemy ile para kazanmak isteyebilirsiniz.

Örneğin internet web sitesi nasıl hazırlanır? Web sitesi oluşturduktan sonra bir satış web sitesi haline nasıl getirilir? Bu konu ile ilgili çok detaylı eğitim içeren konular video eklentileri ile geniş ekranda çekilerek 720 Pixel ve 1080 piksel arasındaki video kalitesinde kurs içerikli görüntüler hazırlanarak, video kursları hazırlanarak öğrencilere bu videolar eşliğinde eğitimler sunulabilmektedir. 

Aynı zamanda video haricinde makale ve eğitim içerikli yazılar da eklenerek eğitim alacak kişilere yazılı makale bile sunulabilmektedir.  

Tüm dünya ve Türkiye’de aktif olarak hizmet veren Udemy eğitim kanalında video içerikleri ile video dersleri hazırlayıp makale eşliğinde eğitim konuları hazırlayarak çok rahat insanlara bir öğretmen gibi eğitim vererek anlatmak istediğiniz konuyu detaylı bir şekilde anlatarak eksiksiz eğitimler sunabilme imkanı sunabilen Udemy başarılı uzman eğitmenlerin hazırlamış olduğu bütün dünyadaki proje çalışmalarında ön plana çıkmaktadır. 

Spesifik bir konu olan eğitimde çok hassas bir konudur bir öğretmenden bugün özel ders Eğitimi ve Kurs almak isterseniz bireysel olarak çok büyük paralar ödemeniz gerekebilir. Ama Udemy üzerinde Örneğin bir öğrenci eksik olduğu zayıf olduğu bir derste eğitim almak istiyorsa Örneğin 5. Sınıf 1 öğrencisi matematik konusunda çok zayıf ise ve matematik konusunda ders almak istiyorsa Türkçe bir matematik öğretmeninden Budemi üzerine kayıt yaptırarak çok uygun fiyata eğitim alabilir bir matematik öğretmeni çok rahat Odem üzerinde video dersleri ile 5 sınıf öğrencisine çok rahat matematik dersleri verebilir ve matematiği A’dan Z’ye 5 sınıf öğrencisine eksiksiz öğretebilir. Şimdi siz gelin bir de özel öğretmen evinize çağırdınız düşünün.

Özel öğretmen çağırdınız da size ders başına En az 300 lira para talep edebilir. Ama Udemy de bütün sezonu kapsayacak bir eğitim matematik eğitimi almak istediğinizde Sadece 50 liraya 60 TL’ye bu işi kapatabilirsiniz. Ve yaklaşık 20 günlük çalışmayı gerektiren bir performansa 60 TL’ye sahip olabileceksiniz. Hem böyle ekonomik ve ucuz kaliteli video görüntüleri eşliğinde multimedya eğitim içeride sunmakta olan Udemy video kanalı sayesinde öğretmenler ve eğiticilere çok güzel bir kapı açmaktadır.

Türkçe değildi eğitim içerikleri hazırlayabileceğiniz gibi yabancı dillerde de eğitim içerikleri hazırlayarak yurtdışındaki öğrencilerinde öğrenmek istediği bilgileri Yabancı dilde de ayrıca sunabilirsiniz. Örneğin bir fizik mühendisi veya bir Fizik öğretmeni fizik ile ilgili ders notları hazırlayarak çok rahat öğrencilerine lisedeki Fizik derslerinde detaylı eğitim dersleri verebilir. Fizy A’dan Z’ye lise 1 lise 2 Mini S3 öğrencilerine detaylı bir şekilde anlatarak eksik kaldıkları konularda eksiğini tamlamalarını sağlayabilir. Ve Fizikle ilgili sınavda çıkabilecek sorular a kadar kurs ve ödem niteliği taşıyan testlere içeren bir eğitimi çok rahatlıkla Udemy video kanalında eğitim kanalında satın alarak çalışabilir ve eğitim ve açığını çok ucuza kapatabilirler.

İlkokul öğrencilerine baktığımızda şunu görüyoruz ki öğrencilerin büyük bir çoğunluğu en büyük sıkıntı matematikte yaşamaktadır. Matematik sayısal becerilerin gösterilmesi ve sayısal hafızanın ağır bastığı çok önemli olan bir derstir. Matematikte öğrenciler başarılı olabilmek için genelde derse çoğu öğrenci gitmez veya devamsızlık yaparlar. Devamsızlık yaptıkları içinde ve öğretmenini dinlemedikleri için derslerinden geri kalmaktadırlar. İşte bu Udemy burada ön plana çıkmaktadır. Bu Udemy öğrencilerin eksik kaldığı konularda, öğrencilerin eksik kaldığı ders konularında eğitim görerek, eksikliklerini gidermelerini sağlayan harika bir programdır. Udemy programı sayesinde öğrenciler ders notlarını tamamen yükseltmekte ve girdikleri sınavda da gerçekten başarıyı elde edebilmektedirler. Matematik derslerini sunan değerli matematik hocaları Udemy üzerinde şu an mevcut çalışmaları devam etmektedir.

Udemy ile para kazanmak
Udemy ile para kazanmak

Sizde eğer çocuğunuzda bir eksiklik görüyorsanız, derslerinde herhangi bir eksiklik görüyorsanız Udemy üzerinden ihtiyaç duymuş olduğu dersle ilgili eksikleri öğrencinin gidere bilmesi için Udemy eğitim programı üzerinden ders programları satın alabilirsiniz. Hem de çok uygun fiyata satın alabilirsiniz 29 liradan başlayan eğitimler 60 liraya 150 liraya kadar ulaşmaktadır ve her eğitim ayrı bir programı kapsamaktadır. Mesela matematikten eğitimi alacaksınız 1-sezon matematik kuramını komple satın alabiliyorsunuz ve çocuk eğitimi başlayacağı zaman öğrenci eğitime başlayacağı zaman bu matematik programlarda eksiksiz A’dan Z’ye sıfırdan başlayarak öğrenmeye başlıyor. Üstelik video dersi ile anlatıldığı için çocuk görsel olarak video desteği alarak eğitimlerinin eksiksiz bir şekilde tamamlayabiliyor. İşte bu Udemy video kanalı eğitim Kanalı Projesi öğrencilere bu şekilde eğitim desteği ile sunmayı amaçlamıştır. 

-Eğer bir öğretmenseniz, Bir eğitimci iseniz bu Udemy video kanalında öğrencilerinize eğitim içerikli videolar ve ders programları hazırlayarak öğrencilerimizin eksik kaldığı konularda onlara yardımcı olabilirsiniz ve derslerini daha iyi yaparak sınavlarda başarıyı yakalayıp takdir-teşekkür almalarını sağlayabilirsiniz.  

-Udemy sadece ilköğretim, ortaokul öğrencileri, lise öğrencilerine hizmet vermekle kalmayıp yetişkinlerde de eğitim programları sunulmasını sağlayan harika bir eğitim programıdır. 

-Örneğin Bir yetişkin borsa hakkında eğitim almak isteyebilir veya Autocad, Html5, Visual Basic, Adobe Photoshop, Pascal, Word, Excel Powerpoint, veya başka bir bilgisayar yazılımı konusunda bilmediği konularla ilgili eğitim almak isteyebilir. İşte bu aşamada yine Udemy uygulaması ön plana çıkıyor. 

-Udemy kanalına girip şöyle bir baktığımızda popüler olan eğitim içeriklerinin daha çok erişkin insanların tercih ettiği eğitim programları olduğunu görmekteyiz.  

-Her eğitim ders konusu neredeyse binlerce satmış ve halen satışlarına devam ediyor. Udemy yaptığı bu satışlardan % komisyon kesebiliyor.  

-Örneğin; YouTube üzerinde video çekerek nasıl para kazanabilirsiniz? YouTube videolarında nasıl gelir elde edebilirsiniz? A’dan Z’ye anlatan bir çok eğitim programı ile karşılaştım.  

-Daha çok internet üzerinden nasıl para kazanabiliriz? Nasıl ek gelir elde edebiliriz ? Bu konular hakkında birçok eğitim veren eğitim programına denk geldim. 

-Kısaca özetlemek gerekirse makalemizin bu son bölümünde Udemy eğitim kanalı bütün dünyadaki eğitimcilere açık ve güncel eğitim kaynakları barındıran müthiş bir ders Eğitim Platformu dur.  

-Başka bir makalemizde görüşmek dileğiyle hoşçakalın. İlgi ile okuduğunuz için çok teşekkür ederiz. Farklı konularda makale programımız devam edecektir. Bizde kalın ve bilgilenmeye devam edin. 

Diğer en iyi blog yazıları için buraya tıklayabilirsiniz.